handel złomem metali


szlachetnych
rzadkich
kolorowych
Masz pytanie? Zadzwoń:

+48 17 77 88 108


lub skorzystaj z
formularza kontaktowego

Aktualności:

Nasza załoga Złombol2014 wystartowała

14 Września 2014r

 

To właśnie wczoraj rozpoczęła się już 8 edycja rajdu Złombol w którym nasza firma była zarazem darczyńcą jak i sponsorem!

 

Zasada rajdu jest prosta. Co roku kilkadziesiąt uczestników wyrusza w podróż w przeróżne miejsca Europy. Jednak nie jest to podróż typowymi autami, lecz autami które na co dzień można uznać za „złomy” lub auta które pamiętają lata „PRLu” i właśnie na tym polega cały urok i idea tego rajdu!

 

Zarazem każda załoga która chce wziąć udział w imprezie musi znaleźć „darczyńcę” który wpłaci 1 tyś zł na konto: Fundacja Nasz Śląsk im. gen.Jerzego Ziętka z siedzibą w Chorzowie

 

Fundacja ta tylko w tamtym roku z złombol2013 uzbierała ponad 300 tyś zł które to środki zostały przekazane na cele charytatywne dla domów dziecka na śląsku!

 

Tym samym jako firma dbająca o społeczną odpowiedzialność biznesu staliśmy sponsorem jednego z Teamów tego rajdu o nazwie „Larytasy” jak również darczyńcą który przekazał niezbędne środki na konto Fundacji by wyżej wymieniony team mógł wziąć udział w tej niezwykle emocjonując imprezie i pełnej ludzi o niezwykłych pasjach do podróżowania.

 

Dlatego jest nam niezwykle miło iż po raz kolejny mogliśmy wesprzeć szczytny cel jak i nie zwykły pomysł oraz marzenia ludzi startujących w rajdzie!

 

Liczmy iż nasz „poltek” da radę i dojdzie do Hiszpanii i wróci do Polskie!

 

Poniżej kilka zdjęć z startu który odbył się wczoraj w Katowicach udostępnionych przez nasz sponsorowany Team:

 

Złombol 2014 Start   Złombol 2014 Start   

Złombol 2014 Start   Złombol 2014 Start

Złombol 2014 Start   Złombol 2014 Start