handel złomem metali


szlachetnych
rzadkich
kolorowych
Masz pytanie? Zadzwoń:

+48 17 77 88 108


lub skorzystaj z
formularza kontaktowego

Aktualności:

Uniq Metal oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grają razem!

16 Stycznia 2014r

Jako firma staramy się zawsze pamiętać o społecznej odpowiedzialności biznesu dlatego zawsze chętnie i często wspieramy różne organizacje pożytku publicznego, fundacje jak i akcje charytatywne.

Tym razem wsparliśmy jedną z największych akcji charytatywnych organizowanych w Polsce co roku już po raz 22 raz!!! a była nią Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.


Dzięki licytacjom charytatywnym organizowanym przez WOŚP podczas 22 finału udało się nam wylicytować fotografie końcową z koncertu zespołu Hppysad, który na 19 Przystanku Woodstock odebrał Złotego Bączka i wystąpił na scenie zwieńczając pierwszy dzień koncertów w nocy z 1 na 2 sierpnia o godzinie 1:30 wraz z autografami zespołu oraz samego Jurak Owsiaka!

fotografie końcową z koncertu zespołu Hppysad, który na 19 Przystanku Woodstock odebrał Złotego Bączka i wystąpił na scenie zwieńczając pierwszy dzień koncertów w nocy z 1 na 2 sierpnia o godzinie 1:30 wraz z autografami zespołu oraz samego Jurak Owsiaka Fota Happysadu z Wosp Certyfikat z licytacji wosp Uniq Metal Podziękowania za licytacje wosp Uniq Metal

 

 

Całe środki z tej licytacji WOŚP przeznaczy w tym roku na ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów!

Dziękujemy za wspaniały prezent WOŚP oraz dalszych powtarzających się finałów!!