handel złomem metali


szlachetnych
rzadkich
kolorowych
Masz pytanie? Zadzwoń:

+48 17 77 88 108


lub skorzystaj z
formularza kontaktowego
Strona główna Klienci biznesowi Nasze usługi dla Biznesu Audyt efektywności wykorzystania odpadów
Audyt efektywności wykorzystania odpadów


Średniej wielkości zakład produkcyjny zatrudniający od 100 do 150 osób
potrafi miesięcznie wygenerować w zależności od charakteru produkowanych
wyrobów nawet 1500 ton odpadów z metali miesięcznie.
Sprzedaż tych że odpadów może stanowić nawet 0,5-5% przychodów takiej firmy.


Dlatego ważnym jest by te odpady w sposób efektywny posegregować już na etapie ich powstawania.
Posiadając ponad 20 letnie doświadczanie w obrocie odpadami z metali / złomu nasza firma świadczy również usługi audytu efektywności wykorzystania odpadów z metali.

 

Nasze usługi świadczymy każdemu klientowi który wyśle do nas zapytanie zaczynając od firmy gdzie pojawiają się odpady w małych ilościach ale bardzo wartościowe z metali szlachetnych lub rzadkich kończąc na dużych zakładach w których ilości są liczone w tonach i są to odpady z metali kolorowych oraz złom stalowy.

 

 

Pierwszy etap takiego audytu polega na zbadaniu charakterystyki prowadzonej działalności klienta dzięki temu otrzymujemy pierwsze informacje na temat powstawania odpadów z metali oraz ich rodzajów na określony czas w zakładzie / firmie klienta które mogą się wygenerować.

 

 

Drugi etap naszego audytu to przeanalizowanie sposobu magazynowania odpadów, ich transportu oraz czy są w sposób dostateczny posortowane co wpływa w późniejszym etapie na zwiększone przychody firmy klienta z odsprzedaży takich metali.

 

 

Ostatnim etapem naszego audytu jest ocena poprzednich dwóch etapów oraz stworzenie raportu zmian zarządzania odpadami firmie. Raport ten opisuje w jaki sposób firma klienta może usprawnić proces zarządzania odpadami by otrzymać za nie podczas sprzedaży jak najlepszą cenę a zarazem zminimalizować koszty związane zarządzaniem tymi odpadami oraz logistyką.