handel złomem metali


szlachetnych
rzadkich
kolorowych
Masz pytanie? Zadzwoń:

+48 17 77 88 108


lub skorzystaj z
formularza kontaktowego
Strona główna Klienci biznesowi Nasze usługi dla Biznesu Mobilne laboratorium
Mobilne laboratorium

 

Czy wiedzą Państwo ze oczekiwanie na analizę metalu po kilka tygodni może wpływać istotnie na zysk Państwa firmy?

 

 

Jesteśmy liderem w czasie transakcji, a jako niezwykle rzetelna firma nie możemy sobie pozwolić by nasz klient czekał po kilka tygodni na analizę metalu nie wiedząc co się z nim dzieje, dodatkowo biorąc na swoją odpowiedzialność ryzyko związane z kursami surowców i walut.

 

W naszej firmie wszystko jest robione na miejscu w naszych oddziałach lub bezpośrednio u klienta w bardzo szybkim czasie, z reguły nie dłuższym jak 15-30 minut wraz z transakcją.

 

Dlatego jako czołowi przedstawiciele branży metali szlachetnych i jako jedyni wdrożyliśmy awangardową oraz kompleksową obsługę klienta, która pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy naszych partnerów.

 

Dzięki współpracy z wiodącym atelier-em opracowaliśmy własną technologie badawczą !
Posiadając pokaźną ilość najwyższej jakości urządzeń do mierzenia metali oraz wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych jesteśmy w stanie szybko a zarazem dokładnie zbadać metal klienta i nie przystając na tym, jako unikatowi odbiorcy możemy wykonać jeszcze precyzyjniejsze badania jakie oferuje nam nasz zaawansowany sprzęt badawczy.

 

Bardziej sprecyzowane badanie odbywa się na podstawie własnej technologii badawczej gdzie wykorzystujemy własne indywidualne narzędzia, urządzenia oraz własnej technologii związki chemiczne.

 

Posiadamy również własne certyfikaty jakości oraz laboratoria stacjonarne.