handel złomem metali


szlachetnych
rzadkich
kolorowych
Masz pytanie? Zadzwoń:

+48 17 77 88 108


lub skorzystaj z
formularza kontaktowego
Strona główna Klienci indywidualni Dlaczego Uniqmetal


Dlaczego Uniqmetal

 

Od ponad 20 lat zajmujemy się handlem złomem metali kolorowych, rzadkich oraz szlachetnych. Dotychczas współpracowaliśmy przede wszystkim z klientami biznesowymi.

Lata doświadczeń oraz mocna pozycja na rynku skłoniły nas do ekspansji w obszarze usług dla klientów indywidualnych. Od ponad dwóch lat zdobywamy zaufanie wysoką jakością świadczonych usług związanych ze skupem metali szlachetnych pochodzących od klientów końcowych.Każdego dnia zdobywamy nowych klientów dbając o najwyższą
jakość naszych usług oferując maksimum korzyści przy
zachowaniu najlepszych cen.

Wspólpraca z Uniqmetal się opłaca ponieważ:Nie jesteśmy kolejnym pośrednikiem

  Od lat dostarczamy surowce dla hut, odlewni oraz zakładów produkcyjnych na całym świecie dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższe ceny skupu.

Łatwy kontakt

  W trosce o Państwa czas oraz pieniądze reagujemy na wszystkie zgłoszenia w możliwie krótkim czasie. Gdy nasze biura handlowe są nieczynne zapraszamy do kontaktu elektronicznego z naszymi konsultantami, którzy niezwłocznie zareagują na przesłane zgłoszenia.

Prosta i bezpieczna procedura transakcyjna

  W zależności od wybranej formy transakcji nasi przedstawiciele poinformują Państwa o procedurze sprzedaży. Podnosząc przejrzystość warunków handlowych podajemy zawsze ceny końcowe, do których nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów.

Zero ukrytych kosztów

  Zawsze podajemy ceny ostateczne dla klienta. Nie pobieramy dodatkowych opłat za transport, analizę, przerób metalu (topienie, rafinacje itp.) oraz ubytki przy przerobie.

Nowoczesne urządzenia badawcze

  Podstawą właściwej wyceny dostarczonego towaru jest dokładana analiza. Aby móc oferować Państwu najlepsze ceny inwestujemy w najwyższej klasy urządzenia badawcze zmniejszając koszt samej analizy oraz zwiększając jej dokładność.

Oferujemy najlepsze ceny

  Wyceniając Państwa towar bazujemy zawsze na cenach rzeczywistych notowań surowców oraz walut pochodzących z giełd światowych. Korzystamy również z rozwiązań finansowych, które pozwalają nam ograniczać koszty transakcyjne związane z wymianą walut do minimalnych stawek na rynku.