handel złomem metali


szlachetnych
rzadkich
kolorowych
Masz pytanie? Zadzwoń:

+48 17 77 88 108


lub skorzystaj z
formularza kontaktowego
Strona główna Klienci indywidualni Szybka sprzedaż metali szlachetnych i rzadkich


Szybka sprzedaż metali szlachetnych i rzadkich

 

Specejzliujemy się w skupie: Metale szlachetne:
 platyna, złoto, srebro, pallad ren, ruten, rod, iryd

Metale rzadkie: węgliki spiekane, stal narzędziowa, wolfram, molibdenwanad, german, kobalt, niob, ind, tantal, hafn, Gal, nikiel, INCONEL

 

Powyższe metale skupujemy każdej możliwej postaci (metalicznej, wiór, proszków tlenków itp).

   

 

Kontakt klienta z naszym działem handlowym w celu określenia wstępnej wartości metalu oraz sposobu realizacji zlecenia. Zapraszamy do kontaktu:

 

 

 

 Przy pierwszym kontakcie z naszym działem handlowym w celu ustalenia wartości metalu należy podać jego przybliżony skład, orientacyjną wagę oraz w jakiej jest postaci. Analiza dostarczonych informacji pozwoli nam dokonać wstępną, a czasem nawet ostateczną wycenę metalu.

 

 

Osobiście przez klienta w Rzeszowie.


Analiza oraz ważenie trwa nie dłużej niż 20 min, następnie  wypisujemy rachunek zakupu oraz wypłacamy gotówkę.

 

Wysyłkowo


Aby sprzedać towar metodą wysyłkową należy przejść do formularza sprzedaży metali (link do formularza). Po wypełnieniu formularza klient otrzyma wiadomość e-mail, która zawierać będzie numer transakcji dotyczącej sprzedaży metali oraz załączniki, które szczegółowo przedstawiają proces związany z wysyłką i sprzedażą towaru na odległość.

 

Odbiór przez naszą firmę


W przypadku dużych ilości metali wartościowych nasza firma oferuję również odbiór w całej Polsce, co pozwala klientom na łatwy i szybki dostęp do naszej filii. Miasta w jakich znajdują się biura handlowe : Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa, Lublin, Kielce, Wrocław, Poznań.
W celu ustalenia możliwości odbioru przez naszą firmę prosimy o kontakt z działem handlowym.

 

 

Po otrzymaniu towaru osobiście jaki i wysyłkowo, na miejscu dokonujemy ważenia, oceny jakościowej oraz analizy. Analiza za pomocą specjalistycznych urządzeń trwa nie dłużej niż 30 minut - czas zależy od rodzaju dostarczonego metalu. Jeżeli waga oraz wynik analizy jest satysfakcjonujący dla klienta podczas sprzedaży w naszych biurach wystawiamy odpowiedni rachunek i wypłacamy zapłatę w formie gotówkowej. W przypadku sprzedaży towaru metodą wysyłkową po otrzymaniu towaru od klienta, dokonujemy analizy ilościowej i jakościowej, następnie kierujemy zapłatę na konto bankowe podane przez klienta w formularzu.

 

 

Jeżeli chcesz szybko sprzedać wartościowe metale to dobrze trafiłeś!

Już dziś skontaktuj się z naszym działem handlowym

w celu SZYBKIEJ i BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI