handel złomem metali


szlachetnych
rzadkich
kolorowych
Masz pytanie? Zadzwoń:

+48 17 77 88 108


lub skorzystaj z
formularza kontaktowego
Strona główna O firmie Marka Uniqmetal

Marka Uniqmetal

 

Ponad 20 lat doświadczenia.


Od ponad 20 lat zajmujemy się zagospodarowaniem odpadów pochodzących z metali. Do 2009 roku rozwijaliśmy się w ramach struktur Kolor-Metal Sp. z o.o., wyrastając tym samym na jedną z czołowych Polskich firm 

zajmujących się odzyskiem metali kolorowych.

 

Dynamiczny wzrost udziału odpadów elektronicznych w strukturze odzyskiwanych przez nas surowców, wywołany przez wzrost tempa rozwoju cywilizacji przyczynił się do utworzenia niezależnej jednostki biznesowej wyspecjalizowanej w obrocie starą elektroniką. Tak w ramach grupy kapitałowej Kolor-Metal powstała nowa spółka – Kolor Metal Elektro. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu w szybkim czasie zaczęliśmy pozyskiwać coraz większe ilości odadów z rynku. 

 

Nawiązanie współpracy z zagranicznymi partnerami strategicznymi w obrębie odzysku metali szlachetnych pozwoliły znacznie poprawić konkurencyjność naszej oferty. Lepsze warunki oferowanej współpracy umożliwiły nam sukcesywnie zwiększać udział w rynku handlu złomu metali szlachetnych i rzadkich.

 

Rozwój oferty świadczonych usług oraz zmiany w strukturze kapitałowej spółki – wyłączenie z grupy kapitałowej Kolor Metal Sp. z o.o. zaowocowały sekwencją długofalowej strategii działania. Świadomi zmian oraz wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku z dniem, 1 marca 2013 roku zmieniliśmy się w Uniqmetal sp. z o.o..

 

Nowa jakość, ponad 20 lat doświadczenia.